Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feedİkna – Sohbet Hatları

| Genel | 1 Mart 2018

Pazara her çıktığımda daha fiyat sormadan pazarcıların beni ne derecede alıcı olarak gördüğünü sorgular gibi baktıklarını hissediyorum.İşte tam bu nokta alışveriş yapasım gelmiyor.O gün yine bir pazarcı ile aramda bir diyalog geçti.Ben gerçekten daha sebzeye dokunur dokunmaz poşeti önüme atması alışverişimden vazgeçirmeye yetiyor.İletişim konusunda özellikle satıcıların bilinçlendirilmesini istiyorum.Onlarda sohbet hatlarını verimli kullanabilsinler.Çünkü alışveriş bizim hayatımızın her alanına dahil bir kavram.Sadece satıcılıktan bahsetmiyorum.Daha bu konuda bir çok alandan bahsediyorum.Yaşam gereği diğer insanlarla sürekli bir iletişim ve muhataplık durumumuz olduğu için bu konularda kendimizi geliştirebilmemiz gerekebiliyor.Çünkü satıcılar için ikna yeteneği çok önemli.Peki ikna yeteneğimizi geliştirmek için neler yapabiliriz? Evet, ikna yeteneğinizi geliştirmek ve karşınızdakiyle kolaylıkla bir sohbet hatları yaratmak istiyorsanız öncelikli olarak kime nasıl hitap edeceğinizi iyi bilmelisiniz. Yani karşınızdaki kişinin karakteristik özelliklerini düşünerek, kelimelerinizi ona göre seçmeli, onun nasıl yaklaşımlardan daha çok etkileneceğini az çok kestirebilmelisiniz. Bu şekilde onun öne sürdüğünüz düşünceye karşı nasıl tepkiler vereceğini tahmin eder ve adımlarınızı tahminlerinize göre atarsınız.İkinci olarak ikna yeteneğinizi güçlendirerek diğer bir yöntem ise şudur:İkna yeteneği yüksek biri haline gelmek için kulak vermeniz gereken bir diğer öneri de bu! Yani birine bir şey satmak, ya da fikrinizi kabul ettirmek istiyorsanız yüz yüze konuşmayı denemelisiniz. Müşterinize aptalmış gibi davranmayın. Çünkü hiç kimse lafın dolandırılmasından hoşlanmaz. Konuya kısa bir giriş yaptıktan sonra karşı taraftan aldığınız sinyallere göre anlatmak istediğiniz noktaya gelin.Böylelikle satıcılığınızda başarılı olabilirsiniz.Son olarak şunları da belirtmek gerekirse özellikle ben sokak yada pazar satıcılarının kendilerini geliştirmeleri gerektiğini ve bu durumdan oldukça rahatsız olduğumu belirtmek isterim. Sohbet hatları hayatımızın her alanında bizi yakalayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yalnızlık ve Mutluluk - Sohbet Telefonları başlıklı makalemizde sohbet telefonları ve telefon sohbet numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

  

497 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz.Sadece hattın diğer ucuna bağlanarak gök kuşağı altında geçireceğiniz bir günü birlikte deneyimlersiniz.Bu sohbetler aracılığıyla en özel sohbetlerin sizleri beklediğini unutmayın ve her an sizleri dinlemeye hazır bekleyen özel sohbet kızlarıyla yeni arkadaşlıklara yelken açarsınız.Yaşama hevesiniz de kırılmalara yol açan engeleri aşarak yeni başlangıçlarla dolu bir hayatınız olabilir canlı sohbet hattı tabiki bu gerçeği sohbet hatlarında öğrenemezsiniz ama banzen kendinizle barışık olmak için yeni şeylere baş vurmanız gerekir.Sohbet hatları ise size yeni baştan çıkarıcı tavsiyelerde bulunan bayanların en ihtişamlı sohbetlerine tanık olarak kendinizle barışık ve umulmadık bir başlangıç yaratmak için en ideal yerdir.Hemen ara ve en özel sohbetlere katıl.