Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feedİhanet ve İlişkiler – Canlı Sohbet Hattı

| Genel | 15 Şubat 2018


Sevdiğimiz birinin ölümü, sahip olduğumuz mülkümüzün kaybedilmesi ya da yaşlanmayla birlikte gençliğimizin mazide kalması… Bütün bu yaşantılar canlı sohbet hattını tercih etme sebebi olan yaşantılarıdır. Peki ya güven kaybı? İhanete uğramış bir kişinin eşine duyduğu güvenin, ilişkisindeki bağa yönelik inancının ve hatta geleceğe yönelik hayallerinin kökünden sarsıldığı bu yaşantı diğer kayıp yaşantılarından farklı mıdır? Diğer kayıplar gibi bu kayıpta da kaybedilen geri gelmez mi? Aldatmanın yaşandığı bir ilişki tekrar düzelmez mi? Aldatma bir ilişkiye belki de en çok zarar veren yaşantılardan biridir. Yapılan çalışmalar, evli çiftlerin ilişkilerinin bitmesinin başlıca nedeninin aldatma olduğunu gösteriyor. Aldatmanın yaşandığı bir ilişkide çiftin ayrılmasının mı yoksa aldatmaya rağmen ilişkilerini sürdürmeye çalışmasının mı uygun olacağına yönelik tartışmalar genellikle kişisel görüşlerden ileriye gidemiyor. Sevgili canlı sohbet hattı kullanıcıları çiftlerin birbirlerine sadık olmaları bazı araştırmacılar tarafından ilişkiyi tanımlayan en önemli ilke olarak değerlendiriliyor. Romantik bir ilişkiye başladığımızda eşimizle yazılı olmayan bir sadakat kontratı yapmış oluruz. Bu kontrat, temel bağımızın ilişki yaşadığımız kişiyle birbirimize yönelik olacağına dair bir anlaşmadır. Aldatma ise, ilişki içinde bulunduğumuz kişiyle yapmış olduğumuz bu sadakat anlaşmasının bozulmasıdır. Aldatma fiziksel yakınlık ve/veya duygusal yakınlık ilişkisi içinde meydana gelebilir. Fiziksel aldatmada eşlerden biri var olan ilişkisinin dışında başka bir kişiyle fiziksel bir yakınlık yaşarken, duygusal aldatmada eşlerden biri var olan ilişkisinin dışında başka bir insanla duygusal yakınlık kurar. Duygusal aldatma durumunda kişi, sevgisini, ilgisini, zamanını ve dikkatini, yani duygusal kaynaklarını, bir başkasına yöneltmiş durumdadır. Birçok kişi eşinin bedenini bir başkasına vermiş olmasını affedebilirken; kalbini bir başkasına vermiş olmasını affetmekte zorlanır. Sevgili canlı sohbet hattı kullanıcılar ilişkiye en fazla zarar veren aldatma ise fiziksel aldatmanın yoğun duygusal bağlılık ile birlikte yaşandığı uzun süreli ilişkileri içeren aldatmalardır. Erkekler eşlerinin fiziksel aldatma durumlarını daha zor kabul ederken, birçok kadınsa eşlerinin duygusal bağ içermeyen öylesine bir ilişki yaşamış olma ihtimalini daha yüksek bir olasılıkla affedebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Tartışmak Psikolojisi - Canlı Sohbet Hatları başlıklı makalemizde en ucuz sohbet numaraları, sıcak sohbet numaraları ve sohbet hatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz.Sadece hattın diğer ucuna bağlanarak gök kuşağı altında geçireceğiniz bir günü birlikte deneyimlersiniz.Bu sohbetler aracılığıyla en özel sohbetlerin sizleri beklediğini unutmayın ve her an sizleri dinlemeye hazır bekleyen özel sohbet kızlarıyla yeni arkadaşlıklara yelken açarsınız.Yaşama hevesiniz de kırılmalara yol açan engeleri aşarak yeni başlangıçlarla dolu bir hayatınız olabilir canlı sohbet hattı tabiki bu gerçeği sohbet hatlarında öğrenemezsiniz ama banzen kendinizle barışık olmak için yeni şeylere baş vurmanız gerekir.Sohbet hatları ise size yeni baştan çıkarıcı tavsiyelerde bulunan bayanların en ihtişamlı sohbetlerine tanık olarak kendinizle barışık ve umulmadık bir başlangıç yaratmak için en ideal yerdir.Hemen ara ve en özel sohbetlere katıl.