Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedSohbet Hattında Kendini Bulacaksın

| Genel | 5 Aralık 2017

İnsanoğlu doğuştan sosyal bir varlıktır. Her daim her gün konuşma ihtiyacı his eder. Bunu bir kaç gün kenara bıraksa bile mutlaka sonunda birileriyle konuşmak isteyecek içindekileri paylaşmak isteyecek fikirlerini aktarmak isteyecektir. Bu ihtiyacını karşılamadığı zaman birçok psikolojik problem ile karşılaşa bilir bunlarla karşılaşmamak için sohbet hattını deneye bilirsiniz. Diyelim ki yalnızsınız konuşacak kimseniz yok ve bir çıkar yol arıyorsunuz. İşte tam bu noktada sohbet hattı devreye girerek sizlere yüzlerce partner seçeneği sunuyor güvenli keyifli tam zamanlı sıcak ve samimi sohbetleri bu telefonlar üzerinden yapa biliyorsunuz. Müşteri gizliliğine müşteri memnuniyeti esas ile çalışan hatlar yüksek ses ve bağlantı kalitesine sahip olduğundan konuşma sırasında herhangi bir düşme ya da kesinti yaşanmasında aktarmasız olarak direkt seçtiğiniz partnere bağlanırsınız. Partner seçmek için sitemiz üzerinde bulunan görsellerini altındaki numaralardan birini çevirmeniz yeterli. Üstelik hatların her biri ayrı bir sohbet hattı partnerine tahsis edilmiş olup partnerler özel seçilmiş eğitimli ve diksiyonu düzgün kişilerdir. Bu partnerlerin amacı telefon başında sizleri rahatlatarak günün stresini ve sıkıntısını atmanızı sağlamaktır. Konu ve zaman sınırlaması olmadığından istediğiniz konu hakkında istediğiniz kadar konuşma hakkına sahipsiniz zaman sınırlaması için herhangi bir dakika uyarısı da bulunmadığından sohbet sırasında bir ses duymazsınız ve muhabbetiniz dağılmaz. Üstelik günün her saatinde ve her gün ulaşma şansınız mevcut her hat aktarmasız olarak direkt olarak partnerinize bağlanır. Üstelik ücretlendirmeler dakika başına yapılır şayet faturalı hat sahibiyseniz de bedava dakikanız varsa o zaman bedava dakikalar hızdan düşüm yapılır faturalı hat sahibiyseniz o bedava dakikalarınız yoksa konuşma sonrasında faturanıza yansıtılır. Diyelim ki faturasız hat sahibisiniz de bedava dakikanız var yine bedava dakikalarınızdan düşümü yapılır şayet faturasız hat sahibiyseniz bedava dakikanızı yoksa o zaman hattınıza tanımlı liralar üzerinden düşüm yapılır. Güveni sağlayabilmek adına hatlarda ses kayıt sistemi kurulmamıştır. Böylece yapacağınız muhabbetler sizinle partneriniz arasında sır olarak kalır üçüncü kişi ya da kurumlara paylaşılması söz konusu olmaz sohbet hattı numaralarını sitemiz üzerinden ulaşa bilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sohbet Telefonları Yalnızlığa Birebir başlıklı makalemizde sohbet telefonları ve telefonda canlı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 

215 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz.Sadece hattın diğer ucuna bağlanarak gök kuşağı altında geçireceğiniz bir günü birlikte deneyimlersiniz.Bu sohbetler aracılığıyla en özel sohbetlerin sizleri beklediğini unutmayın ve her an sizleri dinlemeye hazır bekleyen özel sohbet kızlarıyla yeni arkadaşlıklara yelken açarsınız.Yaşama hevesiniz de kırılmalara yol açan engeleri aşarak yeni başlangıçlarla dolu bir hayatınız olabilir canlı sohbet hattı tabiki bu gerçeği sohbet hatlarında öğrenemezsiniz ama banzen kendinizle barışık olmak için yeni şeylere baş vurmanız gerekir.Sohbet hatları ise size yeni baştan çıkarıcı tavsiyelerde bulunan bayanların en ihtişamlı sohbetlerine tanık olarak kendinizle barışık ve umulmadık bir başlangıç yaratmak için en ideal yerdir.Hemen ara ve en özel sohbetlere katıl.