Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedSohbet Telefonları Yalnızlığa Birebir

| Genel | 29 Kasım 2017

İnsanoğlu doğuştan sosyal içgüdüsel olarak iletişim ihtiyacı hisseden bir varlıktır. Bu durum birçok pisikanaliz ve psikolog tarafından yıllardır kabul görmektedir. Fakat toplum ve yetişme tarzı erkekler için bunu geçerli kılmaz. Erkek daha az konuşmalı daha az anlatmalıdır. Yetişme tarzından kaynaklanır. Ve erkeklerin daha az konuştuğu kadınların daha fazla konuştuğu kabul edilir. Oysaki durumu tamamen toplumsal baskıya ve yetişme tarzını dayanır. Örneğin bir erkek kendi konuşması için belirli bir zaman bulur. Fakat kadın için bu zaman neredeyse bunun 3 katına çıkar. Çünkü erkek kültür ve gelenek gereği daha az konuşmak zorundadır. Kadınların duygusal yapısı ise onu psikolojik olarak daha fazla psikolojik rahatsızlığa iter. Erkeklerr bu durumu saklarlar çoğu zaman psikolojik rahatsızlıklarını göstermek istemezler. Hatta sert sinirli yapıları, aniden öfke patlamaları erkeklerde huy olarak kabul edilir. Fakat bu çoğunlukla depresyonun belirtisidir. Konuşamayan ve konuşma isteğini baskılayan erkekler depresyona daha fazla yatkın olmaktadırlar. Bu sebeple yavaş yavaş değişse de eskiden beridir süregelen erkek konuşması tabuları yıkılmalıdır. Örneğin sitemiz üzerindeki sohbet telefonları hizmetinden faydalanarak buna başlaya bilirsiniz. Sohbet telefonları hizmetleri dakika başına ücretlendirilen özel hatlardır. Bu hatların her biri, bir kadın partnere tahsis edilmiş olup, bu kadın partnerler özel seçilmiş eğitimli kişilerdir. Sohbet telefonları ile yapacağınız görüşmeler için ücretlendirme dakika başınadır. Faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız fark etmez. Her operatör üzerinden bağlantı kura bilirsiniz. Dakika ve zaman sınırlaması olmadığından konuşma sırasında dakika uyarısı duymazsınız. Bunun amacı sohbetin dağılmasın engellemektir. Ayrıca hizmet günün her saati ve her gün devam ettiğinden yedi yirmi dört arayarak sohbet telefonları hizmetini kullana bilirsiniz. İster konuşup dertlerinizi paylaşın, ister sıkıntılarınızı anlatın, fark etmez. Kadın erkek cinsiyet fark etmeksizin on sekiz yaş üstü herkes bu hizmetten faydalana bilir. Üstelik tam zamanlı ve canlı olarak yapacağınız bu görüşmeler için şayet paketinizde varsa bedava dakikalarınız öncelikli olarak bunlar kullanılacaktır. Aynı zamanda sohbet kayıt sistemi bulunmadığından sohbet telefonları ile yapacağınız muhabbetlerde kayıt altına alınmaz ve başkalarıyla paylaşılamazlar.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Sohbet Telefonlarını Denemelisiniz başlıklı makalemizde sohbet hattı telefonları ve sohbet telefonları hakkında bilgiler verilmektedir.

 

310 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz.Sadece hattın diğer ucuna bağlanarak gök kuşağı altında geçireceğiniz bir günü birlikte deneyimlersiniz.Bu sohbetler aracılığıyla en özel sohbetlerin sizleri beklediğini unutmayın ve her an sizleri dinlemeye hazır bekleyen özel sohbet kızlarıyla yeni arkadaşlıklara yelken açarsınız.Yaşama hevesiniz de kırılmalara yol açan engeleri aşarak yeni başlangıçlarla dolu bir hayatınız olabilir canlı sohbet hattı tabiki bu gerçeği sohbet hatlarında öğrenemezsiniz ama banzen kendinizle barışık olmak için yeni şeylere baş vurmanız gerekir.Sohbet hatları ise size yeni baştan çıkarıcı tavsiyelerde bulunan bayanların en ihtişamlı sohbetlerine tanık olarak kendinizle barışık ve umulmadık bir başlangıç yaratmak için en ideal yerdir.Hemen ara ve en özel sohbetlere katıl.